Drobečková navigace

Úvod > Sortiment > Značky

Značky

 • Borges

  Vinařství Borges bylo založeno v roce 1884 bratry Antoinem a Franciscem Borges. Dnes je Sociedade dos Vinhos Borges jednou z hlavních portugalských vinařských firem. 

 • Cadbury

  Společnost Cadbury byla založena téměř před 200 lety ve Velké Británii. V roce 1824 otevřel John Cadbury odchod s potravinami. Mimo jiné prodával i kakao. Společnost je proslulá svou mléčnou čokoládou v jejímž složení hraje hlavní roli čerstvé mléko, které jí dodává jedinečnou krémovou chuť.

 • Cote d'Or

  Čokoláda Cote d’Or (z francouzštiny Zlaté pobřeží) byla poprvé vyrobena v Belgii před více než 100 lety, a to s využitím kakaových zrn z Cote d’Or regionu. K přepravě kakaových zrn přes tropickou džungli i hory na pobřeží byli používáni sloni (proto znak slona), odtud následovala doprava lodí do belgické továrny. Zde se vyrábí oblíbená belgická čokoláda dodnes podle tradičních původních receptů.

  Od roku 1937 je tento znak slona spojen s výrobou světově uznávaných „Bouchee“.

 • Daim

  Tato oblíbená značka vznikla ve Švédsku a Norsku v roce 1953 a byla až do roku 2011 distribuována především v rámci Evropy v prodejnách IKEA. Mléčná čokoláda s křupavým máslovo-mandlovým karamelem je nyní prodávána v několika podobách a je zákazníky stále velice oblíbenou pochoutkou.

 • logo_ducdo_bw.png

  Duc d'O

  Belgická rodinná společnost, kterou v roce 1983 založil pan Hendrik Verhelst. Hlavními produkty jsou lanýžky různých příchutí. Produkty Duc d'O se vyvážejí do více než 80 zemí světa a jsou velmi oblíbené pro svou chuť, ale také pro velice luxusní a originální balení. 

 • Tyrrells

  Jemné anglické brambůrky vyrábějící se z místních brambor na farmě Tyrrells Court Farm, prodávající se do více než 40 zemí po celém světě.

 • Kastner

  Společnost Kastner byla založen v roce 1559 jako specialista na výrobu perníků. Nyní je jedním z největších výrobců cukrovinek v Rakousku, který spojuje chuti čokolády, likérů a ovoce. 

 • Farmer´s Snack

  Kvalita, transparentnost a inovace vždy vedly společnost Farmer's Snack při výrobě trendových snacků s vysoce kvalitními ořechovými jádry a ovocem. Dnes se německá společnost Farmer's Snack zavázala k větší udržitelnosti a „zdravému životnímu stylu“.

 • Mirabell

  V roce 1980 zahájil v Salcburku cukrářský misrt Paul Fürst ruční výrobu malých kuliček obalených marcipánem a máčených v lahodné čokoládě. Tento produkt získal brzy na veliké oblibě a vešel ve známost jako Mozartkugeln. 

 • Toblerone

  Čokoládu Toblerone, známého trojúhelníkového tvaru, vymyslel v roce 1908 jeden ze společníků a syn zakladatele Jean Tobler, čokoládoven Fabrique de Chjocolat Berne, Tobler & Cie, Theodor Tobler se svým bratrancem Emilem Baumannem v pouhých 24 letech. Tvar čokolády znázorňuje vrcholky Alp a stala se symbolem pro Švýcarsko. Od doby výroby první mléčné varianty klasického podlouhlého tvaru s medem a mandlovým nugátem, rozšířila společnost sortiment o mnoho dalších příchutí a variant. Čokoláda Toblerone se stále drží na žebříčku nejprodávanějších čokolád na světě.

 • Villars

  Značka Villars má tradici více jak staleté výroby švýcarské kvalitní čokolády. Od svého založení již v roce 1901 se značka stále drží na špičce kvality švýcarských čokolád a rozšiřuje své portfolio produktů. Nejen zmíněná kvalita, ale i rozmanitost příchutí čokolád drží značku Villars v popředí zájmu zákazníků o tradiční, ale i zcela nové příchutě.


Parametrické vyhledávání

Zobrazeno 1 - 21 položek z 181
Zobrazeno 1 - 21 položek z 181